Catering dietetyczny - nasze diety

  

 

 

 

Przejście na dietę – tak naprawdę jakąkolwiek dietę – wymaga dużej ilości samozaparcia. Prawdą jest, że wielu z nas nie uświadamia sobie tego, że żyje niezdrowo.

Inni natomiast po prostu nic z tym nie robią.

 

ILA KALORII ZAMÓWIĆ?  POLICZ Z NASZYM KALKULATOREM KALORII

 

Jeśli jednak decyzja już zapadła, a Ty chcesz rozpocząć inny tryb życia – to świetnie!  Ten artykuł pomoże Ci wybrać najlepiej dopasowaną dietę z naszej oferty SpokoBOX.

 

Czego tak naprawdę potrzebujesz?

Zanim nie określisz swojego celu, nie będziesz w stanie wybrać odpowiedniego zestawu.

Jak masz to zrobić, gdy nie wiesz czego potrzebujesz? W tym celu często nie wystarczy usiąść nad ofertą cateringu dietetycznego i przeanalizować ją od deski do deski. Do tego możemy potrzebować dietetyka, chociażby przez wzgląd na fakt, że to on wyznaczy nam prawdziwe zapotrzebowanie na dane produkty, uświadomi nas o alergii spożywczej, bądź konieczności stosowania diety specjalnej. Wiedza specjalistyczna to coś, od czego nie powinniśmy nigdy uciekać. Zanim więc postanowisz wybrać swój pakiet i zajadać go ze smakiem, pomyśl nad konsultacją z dietetykiem. Nasz dietetyk Sebastian Konieczny pomaga Klientom SpokoBOX w doborze diety.


Kaloryczność – do wyboru do koloru!

Z pewnością wiesz, że na naszej stronie możesz wybrać kaloryczność swojego pakietu. Jest ona zależna od wielu czynników – chociażby tego, czy planujesz schudnąć, a zatem uczestniczyć w programie redukcyjnym, czy może jesteś sportowcem, który potrzebuje dużej dawki energii, a może zależy Ci na utrzymaniu aktualnej wagi i zdrowym odżywianiu.
W zależności od tego, musisz wybrać odpowiedni rodzaj cateringu, który nie będzie Cię ograniczać, ale także pozostanie najbardziej zbilansowaną, lekką formą dostarczenia energii organizmowi.

 

Kilka ważnych podpowiedzi

Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Aktualne zmiany środowiskowe, tryb życia, stres – to wszystko przyczynia się do powstawania alergii pokarmowych, nietolerancji czy chorób autoimmunologicznych. Bardzo ważne było dla nas, aby stworzyć diety, które będą odpowiedzią na różne potrzeby naszych klientów. Nasi Klienci, mogą wybierać spośród diet standardowych (zbilansowana dieta, bez wykluczeni, z mięsem bądź w wersji wegetariańskiej z rybami/bez ryb) oraz specjalistycznych.

 

Po wyborze specyfiki programu dietetycznego, przechodzimy do wyboru kaloryczności.

 

Nasze kaloryczności to:

 • 1200 kalorii: to wybór idealny dla osób o niskim zapotrzebowaniu energetycznym, które utrzymują niski poziom aktywności fizycznej i chcą schudnąć nawet kilkanaście kilogramów. Jednak ten typ diety jest raczej przejściowy. Wraz z wprowadzeniem do codziennej rutyny aktywności fizycznej, konieczne jest zwiększenie kaloryczności posiłków. To dobry program dla tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z odżywianiem się w sposób zorganizowany.
 • 1500 kalorii: Jest to również dieta redukcyjna jednak dla osób o zwiększonej aktywności ruchowej lub masie ciała.
 • 1800 kalorii: to program dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie. Żyć zdrowo i jeść zdrowo. W 5 posiłkach znajdą zbilansowaną i pełnowartościową dietę, która utrzyma organizm w zdrowiu bez utraty kilogramów.
 • 2000 kalorii: to program głownie dla tych, którzy chcą się prawidłowo odżywiać, a ich masa ciała jest odpowiednia bądź osób, które mają zwiększoną masę ciała i potrzebują początkowo jedynie nieznacznie ograniczyć kaloryczność swoich posiłków.
 • 2500 kalorii: Spełniamy zapotrzebowania sportowców o większych wymaganiach energetycznych. Zwiększona zawartość białka w tym programie będzie wspomagała regenerację i budowę Twoich mięśni.
 • 3000 kalorii: najbardziej kaloryczny zestaw dla prawdziwych wyczynowców. Jeśli trenujesz każdego dnia, prowadzisz klub fitness, a może po prostu zajmujesz się sportem zawodowo, ten zestaw będzie dla Ciebie najlepszy. Większa ilość węglowodanów i białka pomoże Ci utrzymać dobrą formę.

NOWOŚĆ!!! OFERTA 3 POSIŁKÓW DZIENNIE STWORZONA DLA TWOJEJ WYGODY!

 • 3 POSIŁKI: 

  Zestaw 3 posiłków dziennie powstał z myślą o wszystkich zabieganych, dla których 3 główne posiłki w ciągu dnia to za dużo! W łatwy, zdrowy i odpowiednio zbilansowany sposób możesz zadbać o siebie wybierając tylko 3 posiłki dziennie.  Wybierając opcję 3 posiłków, możesz zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze. Koniec z firmowymi kantynami czy fast-foodami ze sklepów spożywczych. Zadbaj o siebie już teraz  tak prosty sposób!

 • 3 POSIŁKI WEGE:

  Zestaw 3 posiłków dziennie WEGE  powstał z myślą o wszystkich zabieganych, dla których 3 główne posiłki w ciągu dnia to za dużo, a mięso jest produktem, który wyeliminowali bądź planują wyeliminować ze swojej diety.  W łatwy, zdrowy i odpowiednio zbilansowany sposób możesz zadbać o siebie wybierając tylko 3 posiłki dziennie.   wegetariańskich na sklepowych półkach.

  Do wyboru: SMALL: 900 kcal, MEDIUM: 1350 kcal,  LARGE: 1800 kcal. Nasz dietetyk pomoże Ci w doborze odpowiedniej kaloryczności, tak abyś bez problemu wiedziała/wiedział  w jaki sposób uzupełnić  swoje menu o dwie zdrowe przekąski we własnym zakresie.

Już wiesz, na czym to polega?

Oczywiście może się zdarzyć, że początkowo zamówisz zbyt mały zestaw, który okaże się niewystarczający dla Twoich potrzeb. Poznasz to po kiszkach grających marsza. Nawet jeśli jesteś w trakcie programu redukcyjnego, nie możesz czuć głodu. Wtedy dochodzi do spowalnia metabolizm, a Ty po prostu nie chudniesz. Dlatego jeśli Twoim celem jest zgubienie kilku zbędnych kilogramów to należy stopniowo zmniejszać kaloryczność diety, żeby organizm mógł przyzwyczaić się do nowego sposobu żywienia. Gdy już jesteśmy przy metabolizmie to należy pamiętać, że najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest spożywanie 5 posiłków dziennie, co pozwala na utrzymanie przemiany materii na odpowiednim, sprzyjającym redukcji poziomie. Pamiętaj, że u nas w każdej chwili możesz zmienić kaloryczność i liczbę posiłków programu, z którego korzystasz.

 

Przykłady naszych dań: