Poznaj Nas - Zespół SpokoBOX

Dbałość o wizerunek nie jest lakierowaniem ani polerowaniem zewnętrznego błysku, ale sprawą jakości całej konstrukcji” - Werner Niefer,

Praca zespołowa to podstawa prawidłowego i skutecznego realizowania celów, jednak w firmie SpokoBOX, czynnikiem, który wyróżnia, wzmacnia oraz motywuje do ciągłego rozwoju, jest czynnik kobiecy. SpokoBOX to w 90% zespół kobiecy.

Marka SpokoBOX jest dowodem na to, że w kobietach tkwi siła, która może zmotywować do podejmowania wyzwań, budowania własnej przyszłości. Dowodem na to, że przy wsparciu innych kobiet, można stworzyć silną, nowoczesną firmą, której urok tkwi w oferowaniu klientom prawdziwych usług, tworzonych z miłości i pasji.

 

Poznaj nasz Zespół – i zostań z nami na dłużej

 

Anna Szczypek – Prezes

(Psychodietetyk, założycielka i właścicielka firmy SpokoBOX Catering dietetyczny)

 

Wiele lat pracowała w marketingu i sprzedaży w korporacjach i dużych oraz średnich firmach. Autorka kilku publikacji z przepisami odchudzającymi i kilkunastu artykułów branżowych. Prywatnie dumna Mama dwóch synków i właścicielka dwóch psów. Według Anny SpokoBOX to:

„SpokoBOX Catering dietetyczny założyłam ponad 4 lata temu jako odzwierciedlenie pasji i marzeń. Wierze, że każdy moment w życiu jest dobry na zmiany. Również w kwestii nawyków żywieniowych, czy troski o swoją sylwetkę i zdrowie. Wraz z całym zespołem SpokoBOX cały czas pracujemy nad rozwojem, ulepszeniem menu i sposobu działania, poszerzamy ofertę, pozyskujemy nowych partnerów, wchodzimy do nowych miast.” Pragniemy zarazić naszą kuchnią każdego Klienta i wesprzeć w   drodze do wyznaczonych celów dietetycznych.

 

Wioletta Krzysztoń – Szef Produkcji SpokoBOX

Pomimo, że ukończyła studia na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, pasją okazało się gotowanie! Biorąc pod uwagę, że pochodzi z rodzinny gastronomicznej – to musiało być przeznaczenie!

Dzięki umiejętnościom i wiedzy gastronomiczno – hotelarskiej, którą zdobywała od najmłodszych lat, po ukończeniu studiów przez lata pracowała na stanowisku dyrektora zarządzającego obiektami hotelowymi i gastronomicznymi na terenie całej  Polski. To dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w zarządzaniu personelem, produkcja zestawów SpokoBOX przebiega w sposób zorganizowany oraz na najwyższym poziomie. Najważniejsze są jednak dla niej SMAK I JAKOŚĆ przygotowywanych zestawów.

Jak sama podkreśla, cytując G.B.Shawn’a: „Nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia”.

Właśnie takie podejście pozwala jej na odnajdywanie nowych połączeń smakowych, tworzenie zaskakujących przepisów i kolorowych kompozycji. Prywatnie Szczęśliwa Żona i Mama.

 

Sebastian Konieczny – mgr. Inż. Żywienia Człowieka i Oceny Żywności

Męskie ogniwo w Zespole SpokoBOX! Temat jego pracy magisterskiej pt.: „Znacznie diet eliminacyjnych we wspomaganiu leczenia chorób autoimmunizacyjnych” w idealny sposób dopasował się do zagadnienia diet specjalnych, które stworzyliśmy w SpokoBOX (Hashimoto, No Gluten).

Motto naszego dietetyka to: „Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę” – Paracelsus.

Jak tłumaczy sam Sebastian:

„Zdrowie to nie jest kwestia ostatecznego wyboru. Idea oraz wizja SpokoBOX jest dla mnie wyjątkowo zgodna z moim podejście do dietetyki. Oczywiście w przypadku schorzeń należy przestrzegań zaleceń lekarzy oraz wyeliminować szkodliwe składniki z diety. Jednak, gdy zależy nam na optymalnym zdrowiu, kondycji oraz figurze - warto pozwolić sobie na pewnego rodzaju luz dietetyczny – i nie traktować diety jako kary”.

Sebastian chętnie pomaga podczas wyboru odpowiedniego programu. Konsultacja dietetyczna ułatwia dopasowanie odpowiedniej kaloryczności, pozwala wyeliminować składniki, których nie chcemy, bądź których nie możemy jeść.

 

Zofia Graniewska - Brand Manager, opiekun klientów korporacyjnych.

Do Zespołu SpokoBOX dołączyła w roku 2015 podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim. 

Od ponad czterech lat współtworzy wizję brandingu marki, angażuje się w kolejne projekty firmy, opiekuje się również klientami grup korporacyjnych na terenie Polski. Prywatnie pasjonatka książek, sportu i  szczęśliwa właścicielka psa Bułki.

Jak sama twierdzi: 

"SpokoBOX to nie jest zwykła marka, ani zwykła firma. Nasz Zespół to praca każdego osobno jak i współpraca zespołowa na wszystkich możliwych polach. Dla mnie osobiście to również możliwość ciągłej nauki nie tylko w odniesieniu do marketingu ale również stałe udowadnianie samej sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli  lubisz to co robisz  nie będziesz czuł znużenia, a jeżeli współpracownicy to ludzie z pasją - sukces jest tylko kwestią czasu. Stale zmieniamy się nie za sprawą trendów - zmieniamy się dla naszych Klientów."