Bezpieczeństwo produkcji

 

Szanowni Państwo,


Bezpieczeństwo produkowanej żywności jest od zawsze naszym priorytetem.
Wiemy, że nasi klienci oczekują nie tylko smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, ale także najwyższej jakości oraz świeżości.
Również w obliczu trwającej pandemii COVID-19, jako dostawca cateringu nadal realizujemy dostawy na terenie Polski zapewniając stały dostęp do zdrowej diety dla klientów na terenie kraju.
Nasz zespół dostosowuje się do zaleceń władz dbając jednocześnie o zachowanie bezpieczeństwa i higieny produkcji według standardów GMP/GHP i HACCP.
Jesteśmy przygotowani do dalszej obsługi zamówień.

 

Jak dbamy o bezpieczeństwo produkcji SpokoBOX?

 

W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa został zaprojektowany unikalny plan zarządzania bezpieczeństwem produkcji w naszej firmie.


• Na terenie produkcji mogą przebywać jedynie osoby upoważnione. Brak wstępu dla osób trzecich.

• Cały zespół SpokoBOX przeszedł dodatkowe i obowiązkowe szkolenia z zakresu ochrony i higieny pracy w czasach pandemii wirusa COVID-19.

• Każdy pracownik codziennie przed rozpoczęciem pracy zostaje poddany bezdotykowemu badaniu temperatury ciała, oraz przechodzi przez specjalne strefy dezynfekcji.
• Szczególny nacisk kładziemy na mycie rąk przez każdego pracownika przed przystąpieniem do pracy oraz po każdym etapie produkcji profesjonalnym antybakteryjnym mydłem i zgodnie z wytycznymi GIS dotyczącymi szczegółowego sposobu mycia rąk.
Każdy pracownik produkcyjny pracuje w gastronomicznym stroju ochronnym oraz stosuje jednorazowe czepki, rękawiczki i maseczki.

• Już na etapie projektowania kuchni SpokoBOX braliśmy pod uwagę względy bezpieczeństwa produkcji. Dlatego do pracy używamy tylko nowoczesnego sprzętu z odpowiednimi deklaracjami zgodności, które gwarantują bezpieczny kontakt z żywnością, a wszystkie powierzchnie produkcyjne dezynfekowane są specjalistycznym płynem do dezynfekcji powierzchni używanych w kontakcie z żywnością, wykonanym na bazie alkoholu i nanosrebra. Dezynfekcja odbywa się każdorazowo po zakończeniu każdego etapu produkcji.

• W przypadku kontaktu z dostawcami współpracującymi z naszą firmą, została wyznaczona osoba, która zajmuje się wyłącznie odbieraniem dostaw towarów z zewnątrz. Jednocześnie każdorazowo osoba ta sprawdza stan zdrowia dostawców i kurierów  oraz upewniając się, iż posiadają przy sobie oraz stosują środki do dezynfekcji rąk.

• Kurierzy, którzy dostarczają już gotowe posiłki otrzymali rygorystyczne wytyczne dotyczące higieny związanej z myciem i dezynfekcją rąk oraz pojazdów. Dodatkowo Państwa zestawy nie będą dostarczane z rąk do rąk, a pozostawiane pod drzwiami.
• Do odwołania została zawieszona również możliwość dostaw posiłków do szpitali, przychodni oraz innych placówek medycznych.
• Część pracowników została oddelegowana do pracy zdalnej.


Nasz Zespół pozostaje do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach: od poniedziałku do piątku (08:30-17:00) oraz w soboty (08:30-13:00).
Zamówienie w naszym sklepie online można składać całą dobę i będą realizowane w najbliższym możliwym terminie wskazanym w kalendarzu sklepu internetowego.