Nasze Nagrody

Nasze nagrody i wyróżnienia - sprawdź kto nas docenił:

Złoty Widelec 2021 - edycja ogólnopolska!

Nasze najświeższe osiągnięcie! Tegoroczna edycja  zakończona została galą wręczenia nagród „Złoty Widelec” będąca zwieńczeniem ogólnopolskiej akcji promującej gastronomię „Polska od Kuchni”. Marka SpokoBOX zdobyła po raz statuetkę Złotego Widelca po raz dugi w historii istnienia firmy! 

 

Catering dietetyczny roku 2021!

 W czasach walki z pandemią, z którą zmaga się również cała  gastronomia taka nagroda cieszy podwójnie! Biorąc po uwagę, że nagród specjalnych było jedynie 16, to ogromne wyróżnienie dla całego Zespołu SpokoBOX. Powyższa nagroda to również potwierdzenie, że oferta dotycząca cateringów dietetycznych w dalszym ciągu cieszy się dużym zainteresowaniem.

Zdrowa Marka Roku 2019! 

Nasze najświeższe osiągnięcie! W czerwcu 2019 roku marka SpokoBOX została uznana za Zdrową Markę! 

To wielkie szczęście,że trud i pasja całego Zespołu zostały docenione tym oto medalem, który świadczynie tylko o tym, że to co robimy robimy dobrze. Świadczy przede wszystkim o jakości naszych potraw, ich smaku oraz o najwyższej jakości usług.

 

Nagroda Wiktorii

Nagroda Wiktorii to nagroda przyznawana od 20 lat przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców.

Laureaci to osoby, które w sposób wybitny przyczyniły się do rozwoju rodzimych przedsiębiorstw.

Nagrodę z rąk Prezesa Izby Pana Waldemara Piórka odebrała założycielka firmy, Pani Anna Szczypek.

 

 

 

Złoty Widelec - najlepszy Warszawski catering dietetyczny

Złoty Widelec to nagroda przyznawana w plebiscycie Warszawa od Kuchni.
Laureatami konkursu od wielu lat są najlepsze restauracje na terenie Warszawy a cała inicjatywa zdobyła rekomendację władz miasta stołecznego Warszawy. W roku 2017, po raz pierwszy został wyróżniony również catering dietetyczny.

Pierwszym laureatem, została firma SpokoBOX Catering dietetyczny, a statuetkę z rąk organizatora odebrały wspólnie Pani Anna Szczypek, założycielka marki, oraz Pani Wioletta Krzysztoń, szef kuchni SpokoBOX.

 

 

 

 

Local Star Groupon


Wyróżnienie „Local Stars  od portalu Groupon otrzymaliśmy już dwukrotnie!

Pierwszą gwiazdkę zdobyliśmy  już w roku 2016 - na początku istnienia naszej firmy. 

Kolejną otrzymaliśmy za rok 2018! 

Wyróżnienie Przyznawane jest na podstawie popularności oferty marki na portalu Groupon, jak również na podstawie opinii klientów portalu.

Przy tak dużej konkurencji, oraz popularności diet pudełkowych, powyższe wyróżnienie jest dowodem jakości i smaku SpokoBOX!

 

Lwice Biznesu 2016

Statuetki „Lwicy Biznesu 2016”, przyznawane były w plebiscycie luksusowego magazynu Law Business Quality.

W gronie wielu twórczych, przedsiębiorczych Kobiet, których kariera rozwija się od wielu lat, znalazła się również Pani Anna Szczypek.