O firmie

SpokoBOX Catering dietetyczny to firma stworzona z połączenia pasji i wiedzy.

Powstałe menu bazuje na podstawie Metody Równowagi Metabolicznej stworzonej przez Założycielkę firmy – Panią Annę Szczypek.

 

Ponad 6 letni dorobek firmy to baza ponad 6 tysięcy klientów oraz 8 różnorodnych programów dietetycznych

(w tym dieta Hashimoto, dieta Bez Glutenu, dieta Ketogeniczna).

SpokoBOX Catering dietetyczny jako pierwsza firma w Polsce oferuje dietę pudełkową dedykowaną osobom walczącym z chorobą immunologiczną tarczycy – Hashimoto.

Profesjonalny dobór pracowników zapewnia Klientom personalizację usług na najwyższym poziomie, oraz stały rozwój oferty programowej. 

 Rozszerzony zakres działalności SpokoBOX Catering dietetyczny obejmuje bowiem kolejne miasta w całej Polsce.  

 

Nasze Nagrody i wyróżnienia - sprawdź kto nas docenił:

 

Catering dietetyczny roku 2021!

 We wrześniu, nasza marka SpokoBOX została uznana za Najlepszy catering dietetyczny roku! 

 

W czasach, gdy również branża gastronomiczna mierzy się z pandemią COVID-19 i jej następstwami, to ogromny zaszczyt, że udało nam się wypracować nagrodę specjalną! Powyższe wyróżnienie smakuje bowiem zupełnie inaczej niż każde inne w poprzednich latach. 

 

 

Złoty Widelec - edycja Ogólnopolska 2021!

 We wrześniu, nasza marka SpokoBOX została uznana za Najlepszy catering dietetyczny roku! 

Statuetka Złotego Widelca została przyznana nam po raz drugi w historii istnienia marki. Tym razem podczas X edycji Plebiscytu, było to wyróżnienie ogólnokrajowe! 

 

 

Zdrowa Marka Roku 2019! 

 W czerwcu 2019 roku marka SpokoBOX została uznana za Zdrową Markę! 

To wielkie szczęście, że trud i pasja całego Zespołu zostały docenione medalem, który świadczy nie tylko o tym, że to co robimy, robimy dobrze. Świadczy przede wszystkim o jakości naszych potraw, ich smaku oraz o najwyższej jakości usług.

Nagroda Wiktorii

Nagroda Wiktorii to nagroda przyznawana od 20 lat przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców.

Laureaci to osoby, które w sposób wybitny przyczyniły się do rozwoju rodzimych przedsiębiorstw.

Nagrodę z rąk Prezesa Izby Pana Waldemara Piórka odebrała założycielka firmy, Pani Anna Szczypek.

Złoty Widelec - najlepszy Warszawski catering dietetyczny

Złoty Widelec to nagroda przyznawana w plebiscycie Warszawa od Kuchni.
Laureatami konkursu od wielu lat są najlepsze restauracje na terenie Warszawy a cała inicjatywa zdobyła rekomendację władz miasta stołecznego Warszawy. W roku 2017, po raz pierwszy został wyróżniony również catering dietetyczny.

Pierwszym laureatem, została firma SpokoBOX Catering dietetyczny, a statuetkę z rąk organizatora odebrały wspólnie Pani Anna Szczypek, założycielka marki, oraz Pani Wioletta Krzysztoń, szef kuchni SpokoBOX.

 

Local Star Groupon


Wyróżnienie Local Stars  od portalu Groupon otrzymaliśmy już dwukrotnie!

Pierwszą gwiazdkę zdobyliśmy  już w roku 2016 - na początku istnienia naszej firmy. 

Kolejną otrzymaliśmy za rok 2018! 

Wyróżnienie Przyznawane jest na podstawie popularności oferty marki na portalu Groupon, jak również na podstawie opinii klientów portalu.

Przy tak dużej konkurencji oraz popularności diet pudełkowych, powyższe wyróżnienie jest dowodem jakości i smaku SpokoBOX!

Lwice Biznesu 2016

Statuetki „Lwicy Biznesu 2016” przyznawane były w plebiscycie luksusowego magazynu Law Business Quality.

W gronie wielu twórczych, przedsiębiorczych Kobiet, których kariera rozwija się od wielu lat, znalazła się również Pani Anna Szczypek.

Wyróżnienie SWPS


Pani Anna Szczypek, która stworzyła firmę SpokoBOX, rozpoczęła swoją pracę od ukończenia z wyróżnieniem studiów na kierunku Psychodietetyki, jednej z renomowanych uczelni Warszawskich (SWPS), oraz stworzenia Metody Równowagi Metabolicznej.

Metoda i jej zamysł została doceniona oraz wyróżniona przez władze uczelni. Dyplom Pani Anny Szczypek został wyróżniony na tle innych prac, jako innowacyjny i przyszłościowy, w odniesieniu do szerzących się zmian środowiskowych, które mają nieodzowny wpływ na metabolizm oraz teorię zdrowego odżywiania w Europie.

Na podstawie opracowanej metody, przygotowywane są wszystkie przepisy, które pojawiają się w dostawach cateringu dietetycznego SpokoBOX,a klienci mogą na własnej skórze odczuć skuteczność wprowadzonej przez Panią Annę Szczypek metody.

Zero BPA

Jeżeli produkty zawierają substancje szkodliwe np. bisfenol (BPA) producent jest zobligowany poinformować o tym Klienta, uwzględniając to np. w deklaracji zgodności. Opakowania stosowane przez SpokoBOX nie posiadają substancji szkodliwych. Dowodem na to jest deklaracja zgodności dla Pojemników PP.