Catering dietetyczny STANDARD

Dla kogo?

Dieta Standard to zbilansowana dawka wszystkiego, co smaczne i zdrowe jednocześnie! Nasze menu bazuje na Metodzie Równowagi Metabolicznej – dzięki której, możesz jeść wszystko, na co masz ochotę – a jednocześnie chudnąć w zdrowy sposób. Dodatkowo, całe menu stworzone przez psychodietetyka i kucharza. Sam wybierasz jaka kaloryczność, z niżej wymienionych, jest dla Ciebie najlepsza.

 

Możesz zamówić 5 pełnowartościowych posiłków, bądź, jeśli lubisz sam gotować, tylko 4 – eliminując wówczas z zestawu śniadanie lub kolacje, które przygotowujesz we własnym zakresie w domu.

  • 1200 kalorii: to wybór idealny dla osób, które utrzymują raczej niski bądź średni poziom aktywności fizycznej i chcą schudnąć nawet kilkanaście kilogramów. Jednak ten typ diety jest raczej przejściowy. Wraz z wprowadzeniem do codziennej rutyny aktywności fizycznej, konieczne jest zwiększenie kaloryczności posiłków. To dobry program dla tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z odżywianiem się w sposób zorganizowany.

  • 1500 kalorii: to program dla tych, którzy chcą dobrze się odżywiać, a ich masa ciała jest odpowiednia. Oczywiście może to być również dieta redukcyjna dla osób o zwiększonej masie ciała i niewielkiej aktywności ruchowej. Jest często wybierany przez karmiące matki, gdyż dostarcza on odpowiedniej ilości makro i mikroskładników, a w tym czasie jest to szczególnie pożądane.

  • 1800 kalorii: to program dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie. Żyć zdrowo i jeść zdrowo. W 5 posiłkach znajdą zbilansowaną i pełnowartościową dietę, która utrzyma organizm w zdrowiu bez utraty kilogramów.
  • 2000 kalorii: w tym programie spełniamy zapotrzebowania sportowców o większych wymaganiach energetycznych bądź osób, które mają zwiększoną masę ciała i potrzebują początkowo jedynie nieznacznie ograniczyć kaloryczność swoich posiłków.

 

Jeżeli chciałbyś wybrać dietę z wyższą kalorycznością: 2500 kcal, 3000 kcal - zapraszamy do skorzystania z naszych pakietów Sport.

Już wiesz, na czym to polega? Oczywiście może się zdarzyć, że początkowo zamówisz zbyt mały zestaw, który okaże się niewystarczający dla Twoich potrzeb. Poznasz to po kiszkach grających marsza. Nawet jeśli jesteś w trakcie programu redukcyjnego, nie możesz czuć głodu. Wtedy Twój organizm zmniejsza metabolizm, a Ty po prostu nie chudniesz. W takiej sytuacji nie ma problemu, wystarczy, że do nas zadzwonisz a my zmienimy Twój program kaloryczny zgodnie z Twoimi potrzebami.

Czy to jest dieta?

Dbamy o smak i różnorodność tak, aby dieta była przyjemnością, a efekty stałe. Smaczny chleb na zakwasie gryczanym doskonale zastąpi chleb pszenny, pudding z nasion chia na mleku kokosowym będzie świetną alternatywą dla mlecznych deserów, a pieczony łosoś z sosem maślano-koperkowym domowej roboty sprawi, że posiłki nie będą nudne!

 

Przykładowe menu: 

  • ŚNIADANIE:  Mini serniczki mango z granatem,
  • PRZEKĄSKA 1: Tiramisu jaglane,
  • OBIAD: Stir-fry z indykiem, warzywami i kaszą bulgur,
  • PRZEKĄSKA 2: Melon w szynce, 
  • KOLACJA: Carpaccio z buraka z serą feta i pestkami dyni.

 

Przykłady naszych dań: